O společnosti

Naše společnost byla založena v březnu 1997 jako firma specializující se na montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Naše společnost je také členem SVAZU CHLADÍCÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni splňují vyhlášku 50 §8 a servisní pracovníci chlazení jsou proškoleni na ekologické zacházení s chladivy a servisní úkony v oblasti malého a středního chlazení dle osnov Svazu CHKT.

Máme vlastní revizní techniky včetně osvědčení provádět revize chladících zařízení nařízené Ministerstvem životního prostředí i SCHKT. Revize chladících zařízení, jak ukládá zákon č. 86/2002Sb., § 29 odst. 6., by se měly provádět minimálně 1x ročně u všech zařízení s obsahem chladiva 3kg a více. Provádíme jak revize chladících zařízení, tak revize úniku chladiv na těchto zařízeních.

Pojistka výše pojištění o odpovědnosti  na pojistné nebezpečí na částku 20.000.000,-Kč viz. Pojištění odpovědnosti za škodu na věcech, které pojištěný převzal, aby na nich provedl objednanou činnost 5.000.000,-Kč. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou jinak než na zdraví, usmrcením, poškozením, nebo pohřešováním věci 5.000.000,-Kč.

Způsob zajištění zakázek je ze 100% prováděn výhradně našimi pracovníky.

 

 
Akce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace