Ventilátory stropní

Nabízíme široký výběr stropních ventilátorů , průměr ventilátorů 42"-52", ventilátory s osvětlením nebo bez osvětlení.

Nabídka produktů
Stropní ventilátor E36202

Aerodynamický tvar ventilátoru umožňuje promíchání velkého množství vzduchu. Může být zavěšen až ve výšce 4 m. Díky své odolné konstrukci umožňuje trvalý provoz po dobu několika let. Díky svému vyváženému motoru a lopatkám je jeho provoz bez vibrací. Motor má automatický reset a tepelné jištění. Může být použit i v průmyslových provozech.

Kč 4 281,- (bez DPH)
Kč 5 180,- (s DPH)
Stropní ventilátor E48202

Aerodynamický tvar ventilátoru umožňuje promíchání velkého množství vzduchu. Může být zavěšen až ve výšce 5 m. Díky své odolné konstrukci umožňuje trvalý provoz po dobu několika let. Díky svému vyváženému motoru a lopatkám je jeho provoz bez vibrací.. Motor má automatický reset a tepelné jištění. Může být použit i v průmyslových provozech.

Kč 4 810,- (bez DPH)
Kč 5 820,- (s DPH)
Stropní ventilátor E56002

Aerodynamický tvar ventilátoru umožňuje promíchání velkého množství vzduchu. Může být zavěšen až ve výšce 12 m. Díky své odolné konstrukci umožňuje trvalý provoz po dobu několika let. Díky svému vyváženému motoru a lopatkám je jeho provoz bez vibrací.. Motor má automatický reset a tepelné jištění. Může být použit i v průmyslových provozech.

Kč 4 954,- (bez DPH)
Kč 5 994,- (s DPH)
Stropní ventilátor E60002

Aerodynamický tvar ventilátoru umožňuje promíchání velkého množství vzduchu. Může být zavěšen až ve výšce 14 m. Díky své odolné konstrukci umožňuje trvalý provoz po dobu několika let. Díky svému vyváženému motoru a lopatkám je jeho provoz bez vibrací.. Motor má automatický reset a tepelné jištění. Může být použit i v průmyslových provozech.

Kč 5 580,- (bez DPH)
Kč 6 752,- (s DPH)
 
Akce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace