Akce tepelné čerpadlo do novostavby - chlazení zdarma

V rámci marketingové kampaně tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 - s funkcí chlazení ZDARMA Vám pomůžeme snížit investiční náklady do výstavby Vašeho rodinného domu a zároveň zvýšíme komfort Vašeho bydlení.

Úspora investice až 11.000,- Kč (cena s DPH).  Neváhejte nás kontaktovat, a nechte si ZDARMA zpracovat kompletní technický a cenový návrh nejvhodnější technologie pro Váš rodinný domek. Zpříjemněte si domov ať je příjemně celé Vaší rodině. Vaše spokojenost je našim prvotním cílem.

 

 

Platnost akce pro zákazníky zasmluvněné od 01.04.2020 do 30.11.2020 na tepelná čerpadla DAIKIN Altherma 3.

 

Čistička vzduchu k tepelnému čerpadlu Daikin

Společnost DAIKIN poskytne mimořádný benefit koncovým zákazníkům, kteří si v období od 1. 5. do 31. 12. 2020 zakoupí vybrané tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma u autorizovaných partnerů DAIKIN, a to čističku vzduchu DAIKIN Ururu v ceně tepelného čerpadla.

Jak získat k tepelnému čerpadlu čističku vzduchu v ceně.

Koncoví zákazníci, kteří se v období od 1. 5. do 31. 7. 2020 zaregistrují na stránce akce: https://www.daikin.cz/cs_cz/akce-cerpadla.html získají unikátní kód, který při nákupu tepelného čerpadla předloží své dodavatelské instalační firmě. Pouze s unikátním kódem mají zákazníci nárok na čističku vzduchu.

 

 

pro více informací nás neváhejte kontaktovat
11