60ace5075a405.webp

Chladící boxy a vinotéky

Chladící boxy a vinotéky na míru

Jedná se o prostory, kde je nutné zajistit stálou teplotu v chladícím či mrazícím boxu pro různé využití (např. sklady pro uchování potravin, baleného zboží, květin, vinné sklepy, bourárny masa aj.) při teplotách od -25 do +14°C. Námi navrhované zařízení pro chladící a mrazící boxy navrhujeme na míru Vašemu požadavku. Moderní boxy jsou řešeny sestavením z kvalitních PUR panelů o potřebné tloušťce, dále agregát ( kondenzační jednotka), vnitřního výparníku, řídícího rozvaděče, které jsou mezi sebou elektricky a chladírenským CU potrubím propojeny.

Postaráme se o návrh řešení, špičkovou instalaci i případný servis

27 let zkušeností s klimatizační a vytápěcí technikou

Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám poradíme, stačí se jen zeptat.

Sestavení zařízení

Vnitřní část – výparník ze skládá z výměníku a jeho plášť může být v ocelovém, hliníkovém nebo plastovém provedení s nucenou cirkulací vzduchu. Provedení výparníku může být nástěnné nebo podstropní ( jednocestné nebo dvoucestné provedení tzv. boxer).

Venkovní částí je agregát / kondenzační jednotka v kompaktním nebo s odděleným kondenzátorem. Řízení zajišťuje ve většině případů digitální regulace s displejem umístěná v silovém el. rozvaděči, který je umístěn ve strojovně nebo přímo u vstupu do chlazené místnosti.

Sestavíme chladicí i mrazicí boxy na míru

Naše společnost má pro vás připravenou nabídku chladící technologie až do teploty -80°C. Zajistíme zároveň i kompletní stavbu chladícího boxu ze sendvičových panelů s PUR izolací včetně dveří s elektropohonem na míru dle požadavků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Chci poslat poptávku

Chlazení a vinotéky

Víno pro svoje správné uskladnění a zrání potřebuje vhodné podmínky a především teplotu. Každé víno má však jiné vlastnosti, které potřebují pro svůj rozvoj ideální okolní teplotu 8-14oC. Zajistíme pro Vás instalaci chladírenské technologie a zachlazování sklepů tak, aby vznikly ideální podmínky pro víno. Pro teploty 8-11oC klasickou chladírenskou technologií a pro teploty 11-16oC speciálně upravenou jednotkou Split s designem vhodným i pro místnosti bez speciální úpravy stěn a izolací. Toto řešení je vhodné také pro výrobu a uskladnění MEDU. Zajistěte pro svá vína profesionální chlazení a vinotéky.

Pokud však pro svá vína nemáte tolik prostoru, jistě uvítáte domácí vinotéky, ve kterých se zpravidla nacházejí dvě teplotní sekce. U těchto speciálních chladniček jistě oceníte nejen správně vychlazená vína, ale také tichý chod, který neruší v obytné místnosti. Dalším bonusem je líbivý design, nízká energetická spotřeba či barevné podsvícení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se o návrh i realizaci chlazení pro velkoobjemové uskladnění vín a v naší nabídce naleznete také oblíbené domácí vinotéky.

Profesionální chladírny i domácí vinotéky

Vše realizujeme na míru na základě požadavku určení i vnitřní teploty. Boxy ze sendvičových panelů včetně izolovaných dveří, stropu, podlahy, hygienické lišty jsou samozřejmostí. 

Neváhejte nás kontaktovat. pro Váš požadavek chladícího či mrazícího boxu.

2