Chladící pivní výčep

9.7.2019

Není nad to dát si dobře vychlazené pivo, obzvláště pak v létě přijde k chuti. Nebo často míváte společnost? Pak už se vám vyplatí koupě chladícího pivního výčepu.

Ideální servis pomocí chladícího pivního výčepu

Chladící pivní výčep vám pivo krásně vychladí, připraví k pití a umožní vám ho správně servírovat. Ovšem není pípa jako pípa - zaměřte se především na to, kolik piv se z ní chystáte čepovat.

Pivní výčep pro pár lidí

Pro pár lidí vám bude stačit pivní výčep s jedním kohoutem, který se hodí i na plechovky a menší soudky. Mezi její výhody patří nižší cena a lepší skladnost a přenosnost. Říká se jí také párty pípa a oceníte ji především na příležitostné akce.

Výčep na pivo pro více lidí

Pokud jste větší rodina nebo k sobě často zvete více přátel, vyplatí se vám už klasický výčep na pivo. U něj se zaměřte především na jeho chladící výkon, který volte podle toho, kolik piv vytočíte.

Pozor - na to, aby vám správně fungoval, nemá vliv velikost naraženého sudu, ale pivní narážeč.

4 rady pro výběr výčepu na pivo:

 
  1. rozlišujeme výčep na pivo s kompresorem, který lze přemisťovat a pípu bez kompresoru, kterou je potřeba připojit k tlačnému plynu
  2. podle počtu pivních kohoutů poznáte, kolik piv je možné najednou čepovat
  3. teplota piva by měla být asi 6°C - chladící výkon ukazuje rychlost a úroveň, na jakou je možné pivo vychladit.
  4. pozor na délku hadice

Pivní výčepy jen od těch nejlepších výrobců

Na našem e-shopu naleznete chladící pivní výčepy od výrobců LINDR a SINOP, které máme rozdělené do dvou kategorií:

Přenosné

Chladič je vybavený výměníkem skládajícím se ze dvou sepnutých trubiček, kde jedna chladí a druhou protéká chlazený nápoj. Výhodou je, že přístroj začne chladit okamžitě po zapnutí přístroje.

Chci si je prohlédnout 

Vodní

Tato výčepní zařízení jsou určena pro pevnou instalaci, například pod výčepní desku. Případně je lze umístit i mimo výčepní místnost.


Chci si je prohlédnout 

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

5