Akce: Tepelné čerpadlo Samsung ClimateHub

15.9.2020

Tepelné čerpadlo Samsung ClimateHub s novým integrovaným řešením pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody přináší dokonalé domácí klima. Díky jednoduché instalaci, snadnému uvedení do provozu, tichému chodu a chytrému připojení je konečně snadné udržovat pohodlí domova.

S tepelným čerpadlem Samsung ClimateHub získáte sluchátka

Navíc pro všechny instalační firmy máme motivační odměnu - sluchátka Samsung Galaxy Buds+, která dostanete za první nákup tepelného čerpadla Samsung ClimateHub. Akce platí do 31.12.2020 nebo do vyčerpání zásob.

ClimateHub

Tepelné čerpadlo ClimateHub pro dokonalé domácí klima

Dnešní klimatizace musí splňovat stále přísnější požadavky na hladinu hluku a minimalizovat akustické rušení kolem domu. Čtyřkrokový tichý režim tepelného čerpadla Samsung ClimateHub umožňuje uživatelům snížit úroveň hluku vytvářeného venkovní jednotkou tepelného čerpadla na 35 dB(A).

Vlastnosti

  • kompaktní design
  • bezproblémová údržba
  • intuitivní ovládání
  • chytré připojení
  • tichý provoz
  • připojení k inteligentní síti nebo solární energii

ClimateHub Mono a Split

Konfigurace ClimateHub Mono sestává z jedné venkovní jednotky, která obsahuje hydronický systém, což usnadňuje instalaci a používání.

Konfigurace ClimateHub Split sestává z jedné venkovní jednotky spojené potrubím obsahujícím chladivo s integrovanou hydro jednotkou se zásobníkem.

Potenciál systému lze maximalizovat připojením k inteligentní síti (Smart Grid) nebo solární energii (PV).

Více informací 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

5