Daikin COMFORA FTXP-L / RXP-L

Nástěnná klimatizace s elegantním designem. Chladící výkon je 2,0 - 7,1 -kW, topný výkon 2,5 - 8,2 kW.

  • Klimatizační jednotka se stylovým čelním panelem, který snadno splývá se stěnou a doplňuje ostatní ozdobné prvky v interiéru.
  • Suchý program umožňuje snížitúroveň vlhkosti bez kolísání teplot v pokoji
  • Vzduchu zbavý 97% alergenů, tím dýcháme svěží a čistý vzduch.

Konfortni proudeni
REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ: automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
24 hodinovy casovac
24 HODINOVÝ ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit čas, kdy se jednotka každý den zapne.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Instalace s ruzbymi modely
Instalace s různými modely: K jediné venkovní jednotce lze připojit až 5 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.

Elegantní klimatizační jednotka nenápadného vzhledu, se hodí do každého interiéru. Díky použitému chladivu R32 je šetrnější k životnímu prostředí.

Klimatizace je vhodná pro použití jako splitová jednotka , nebo do multi--splitové kombinace 2+1

12