Daikin COMFORA FTXTP-K / RXTP-L

Nástěnná klimatizace s elegantním designem. Chladící výkon je 2,5 - 3,5 -kW, topný výkon 3,2 - 4,0 kW.

 • Klimatizace optimalizovaná ppro vytápění
 • Klimatizační jednotka se stylovým čelním panelem, který snadno splývá se stěnou a doplňuje ostatní ozdobné prvky v interiéru.
 • Suchý program umožňuje snížitúroveň vlhkosti bez kolísání teplot v pokoji
 • Vzduchu zbavý 97% alergenů, tím dýcháme svěží a čistý vzduch.

Při koupi tohoto zařízení je třeba, aby kupující doložil SMLOUVU S CERTIFIKOVANOU OSOBOU O INSTALACI ZAŘÍZENÍ.


Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
24 hodinovy casovac
24 HODINOVÝ ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit čas, kdy se jednotka každý den zapne.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Online regulace pomoci apliace
Online regulace pomocí aplikace (Doplněk): Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace.
Komfortni rezim
Komfortní režim: Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Elegantní klimatizační jednotka nenápadného vzhledu, se hodí do každého interiéru. Díky použitému chladivu R32 je šetrnější k životnímu prostředí. 

 • EKONOMICKÝ REŽIM: umožňuje omezit maximální spotřebu energie klimatizace, při  použití více spotřebičů v domácnosti, nebo pokud chceme omezit spotřebu energie. Pro získání maximálního výkonu,lze tuto funkci jednoduše deaktivovat.
 • REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ : automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
 • VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačitka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
 • TICHÝ PROVOZ VENKOVNÍ JEDNOTKY: využijeme v hustě obydlených oblastech nebo bytových domech, kde musíme dbát na to, aby jednotky neobtěžovaly okolí svou hlučností zejména v nočních hodinách.
 • ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit provoz jednotky.
 • ONLINE CONTROLLER:  absolutní kontrola vždy a všude. Jednotky vybaveny touto funkcí, můžeme ovládat kdykoli a odkudkoli, pomocí tabletu nebo chytrého telefonu. Využití této funkce vyžaduje připojení k místní síti.
 • FILTRY:  filtry jsou schopné absorbovat viry, bakterie, amoniak, oxid dusíku a další škodlivé látky, pachy domácích zvířat, tabáku apod.
 • MULTI-SPLIT APLIKACE: tato jednotka může být připojena k multisplitové venkovní jednotce. Multi-splitové aplikace umožňují chlazení několika místností s využitím pouze jedné venkovní jednotky. Na tyto jednotky lze napojit 2-5 vnitřních jednotek
 •  

Při koupi tohoto zařízení je třeba, aby kupující doložil SMLOUVU S CERTIFIKOVANOU OSOBOU O INSTALACI ZAŘÍZENÍ.

12