Daikin EMURA FTXJ-MW / RXJ-M

Je kvalitní jednotka za bezkonkurenční ceny, která splňuje ty nejpřísnější standardy. Tichá klimatizace v energetické třídě A+++, Výkon chlazení 2,3 - 4,8 kW, výkon topení 2,5 - 5,8 kW.


Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Tydenni casovac
Týdenní časovač: Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Instalace s ruzbymi modely
Instalace s různými modely: K jediné venkovní jednotce lze připojit až 5 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.
Online regulace pomoci apliace
Online regulace pomocí aplikace (Doplněk): Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace.
3D tok vzduch
3D tok vzduchu: Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
Pohybove cidlo - setri penize
Pohybové čidlo – šetří peníze: Pohybové čidlo je výborná vlastnost pro šetření energií, protože dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají kklimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
Komfortni rezim
Komfortní režim: Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Nová Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu

12