665eee58d94c7.webp
Výprodej
5c793eb8844c7.webp 5c793ebda477d.webp 5c882df491f74.webp
Daikin

Daikin EMURA FTXJ-MW/MS / RXJ-M

Je kvalitní klimatizační jednotka za bezkonkurenční ceny, která splňuje ty nejpřísnější standardy. Tichá klimatizace v energetické třídě A+++, Výkon chlazení 2,3 - 4,8 kW, výkon topení 2,5 - 5,8 kW. Dodává se ve dvou barevných provedení Bílá a Stříbrná

   

  

DOPRODEJ

Výrobce: Daikin
Dostupnost: skladem
Poptat

 

 • REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ: automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby, ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
 • REŽIM ECONO: umožňuje snížit maximální spotřebu energie, proto lze použít další zařízení s velkou spotřebou (např. mikrovlnnou troubu, vysavač, pračku,..), využije v případě, že nám často vypíná jistič. Tato funkce je rovněž úsporná a vy budete mít výdaje za energi pod kontrolou. TUto funkcI, lze deaktivovat v případě potřeby maximálního výkonu chlazení či topení.
 • KOMFORTNÍ REŽIM: zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
 • 3D TOK VZDUCHU: kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
 • VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
 • TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.
 • TICHÝ PROVOZ VENKOVNÍ JEDNOTKY: tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
 • TÝDENNÍ ČASOVAČ: může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
 • CENTRÁLNÍ OVLÁDÁNÍ: možné připojení k sofistikované domácí síti nebo centrálnímu řízení budovy použitím adaptérů pro MODBUS,KNX nebo centrálnímu řízení DAIKIN ( připojení k BACnet nebo LON je možné přes Daikin Dlll- Net).
 • FILTR S APATITEM TITANU S DEODORIZAČNÍM ÚČINKEM: zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry či alergeny, a eliminuje různé typy zápachu, například tabák nebo pach domácích zvířat.
 • INSTALACE S RŮZNÝMI MODELY: k jediné venkovní jednotce lze připojit až 2 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.
 • ONLINE REGULACE POMOCÍ APLIKACE (Doplněk): reguluje vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace 

 

 

Nová Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu

               

 

 

                                                

2