Daikin FVXM-F/RXM-M

Parapetní klimatizace respektuje všechny vaše potřeby a vytváří ve vašem domově dokonalé klima po celý den. Chladící výkon 2,5 - 5 kW

  • Díky proudění teplého vzduchu na podlahu již nezažijete pocit studených nohou
  • Parapetní klimatizace je vhodná pro umístění pod okno
  • Teplota v místnosti je rovnoměrně rozdělena díky automatickému vertikálnímu sklápění

Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Tydenni casovac
Týdenní časovač: Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Instalace s ruzbymi modely
Instalace s různými modely: K jediné venkovní jednotce lze připojit až 5 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.
Pohybove cidlo - setri penize
Pohybové čidlo – šetří peníze: Pohybové čidlo je výborná vlastnost pro šetření energií, protože dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají kklimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Jednotku je možné nainstalovat na stěnu, nebo částečně zapustit do stěny.

EXTRA ŠIROKÝ PROVOZNÍ ROZSAH : tyto jednotky  zaručují  chlazení i  během  velmi  nízkých  venkovních  teplotách  kolem -15oC.

12