Daikin PERFERA FTXM-M / RXM-M9

Nástěnná klimatizace s elegantním designem. Chladící  výkon  je 2 -7,1 kW, topný výkon 2,5 - 8,2 kW.


Konfortni proudeni
REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ: automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Tydenni casovac
Týdenní časovač: Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Online regulace pomoci apliace
Online regulace pomocí aplikace (Doplněk): Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace.
3D tok vzduch
3D tok vzduchu: Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
Komfortni rezim
Komfortní režim: Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Elegantní klimatizační jednotka nenápadného vzhledu, se hodí do každého interiéru. Díky použitému chladivu R32 je šetrnější k životnímu prostředí.

12