Daikin SENSIRA FTXF-A / RXF-A

Klimatizační jednotka, která používá nejmodernější technologie pro poskytování vysoké účinnosti a vynikajícího komfortu.Chladící výkon je 2,0 - 7,1 kW, topný výkon 2,5 - 8,2 kW.

  • Klimatizační jednotka se stylovým čelním panelem, který snadno splývá se stěnou a doplňuje ostatní ozdobné prvky v interiéru.
  • Přináší komfortní prostředí a zároveň si zachová vynikající hodnocení energetické účinnosti
  • On-line řídící jednotka pomáhá plánovat, řídit a monitorovat váš klimatizační systém

Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
24 hodinovy casovac
24 HODINOVÝ ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit čas, kdy se jednotka každý den zapne.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Pohybove cidlo - setri penize
Pohybové čidlo – šetří peníze: Pohybové čidlo je výborná vlastnost pro šetření energií, protože dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají kklimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Elegantní klimatizační jednotka nenápadného vzhledu, se hodí do každého interiéru. Díky použitému chladivu R32 je šetrnější k životnímu prostředí. 

12