Daikin STYLISH FTXA-A/W/S / RXA-A

Nástěnná klimatizace s elegančním designem,inteligencí uvnitř. Dodává se vbarvě stříbrné, bílé, a designu černého dřeva

  • Kompaktní  a funkční design vhodný pro všechny interiéry
  • Energetická skupina A+++ pro chlazení i topení
  • Jednotka je vybavena filtry pro odstraňování alergenů ze vzduchu
  • Klimatizace je vybavena konstrukčně přepracovaným ventilátorem, který zaručuje téměř neslyšitelný provoz


Konfortni proudeni
REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ: automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
Vykonny rezim
VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Tydenni casovac
Týdenní časovač: Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Instalace s ruzbymi modely
Instalace s různými modely: K jediné venkovní jednotce lze připojit až 5 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.
Online regulace pomoci apliace
Online regulace pomocí aplikace (Doplněk): Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace.
3D tok vzduch
3D tok vzduchu: Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
Pohybove cidlo - setri penize
Pohybové čidlo – šetří peníze: Pohybové čidlo je výborná vlastnost pro šetření energií, protože dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají kklimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
Komfortni rezim
Komfortní režim: Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Díky moderní konstrukci a designu, jsou tyto jednotky ideální do každého místnosti. Umožňují v místnostech nastavit ideální prostředí po celý rok a při každém počasí. Vhodné jsou do místností v rekonstruovaných domech, a v dobře izolovaných domech.Noční režim pro kvalitní spánek. Předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti v noci a také spoří energii

12