Klimatizace nástěnné
Klimatizace nástěnné

Daikin STYLISH FTXA-BS

Nástěnná klimatizace s elegantním designem,inteligencí uvnitř. Barevné provedení stříbrná.

    

Výrobce: Daikin
Dostupnost: na dotaz
Poptat
 • Kompaktní  a funkční design vhodný pro všechny interiéry
 • Energetická skupina A+++ pro chlazení i topení
 • Jednotka je vybavena filtry pro odstraňování alergenů ze vzduchu
 • Klimatizace je vybavena konstrukčně přepracovaným ventilátorem, který zaručuje téměř neslyšitelný provoz

 • PODLAHOVÝ SENSOR GRID EYE A SENSOR PŘÍTOMNOSTI je-li aktivován sensor, řídí směr proudění vzduchu mimo přítomné osoby v místnosti. Podlahový sensor zajišťuje průměrnou teplotu podlahy a zajišťuje co nejrovnoměrnější rozdělení teplot mezi stropem a podlahou.
 • POHYBOVÉ ČIDLO  výborná vlastnost pro šetření energií, protože  dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají klimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
 • REŽIM ECONO  umožňuje snížit maximální spotřebu energie, proto lze použít další zařízení s velkou spotřebou ( např. mikrovlnnou troubu, vysavač, pračku,..), využije v případě, že nám často vypíná jistič. Tato funkce je rovněž úsporná a vy budete mít výdaje za energi pod kontrolou. Tato funkce, lze deaktivovat v případě potřeby maximálního výkonu chlazení či topení.
 • KOMFORTNÍ REŽIM zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo
 • 3D TOK VZDUCHU kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
 • VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačítka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
 • TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.
 • TICHÝ PROVOZ VENKOVNÍ JEDNOTKY tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů
 • TÝDENNÍ ČASOVAČ může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
 • CENTRÁLNÍ OVLÁDÁNÍ možné připojení k sofistikované domácí síti nebo centrálnímu řízení budovy použitím adaptérů pro MODBUS,KNX nebo centrálnímu řízení DAIKIN ( připojení k BACnet nebo LON je možné přes Daikin Dlll- Net)
 • FLASH STREAMER:  generuje elektrony o vysokých rychlostech, které účinně eliminují viry, baktérie, zápachy a alergeny.
 • FILTR S APAPTITEM TITANU S DEODORIZAČNÍM ÚČINKEM zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry či alergeny, a eliminuje různé typy zápachu, například tabák nebo pach domácích zvířat.
 • INSTALACE S RŮZNÝMI MODELY - k jediné venkovní jednotce lze připojit až 2 vnitřních jednotek, dokonce s různými výkony. Veškeré vnitřní jednotky lze v rámci stejného topného nebo chladicího režimu individuálně ovládat.
 • ONLINE REGULACE POMOCÍ APLIKACE(Doplněk) reguluje vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace 

Díky moderní konstrukci a designu, jsou tyto jednotky ideální do každého místnosti. Umožňují v místnostech nastavit ideální prostředí po celý rok a při každém počasí. Vhodné jsou do místností v rekonstruovaných domech, a v dobře izolovaných domech. Noční režim pro kvalitní spánek. Předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti v noci a také spoří energii.

Coanda efekt

Coanda efekt, který používá i jednotka URURU SARARA optimalizuje prodění vzduchu pro komfortní klima.Použití speciálních žaluzií umožňuje lepší řízení proudění vzduchu a lepší distribuci teploty v celé místnosti

 

Čistý vzduch

Systém STYLISH používá systém Daikin Flash Streamer a zajišťuje nejvyšší kvalitu vzduchu v interiéru. Tento systém odtraňuje částice, alergeny a pachy a je zárukou zdravého vzduchu  v interiéru.

 

Stabilní pokojové teploty

Stylish používá sensor Grid Eye pro rozpoznání teploty povrchu v místnosti a vytváří komfortnější klima. Po stanovení teploty v místnosti, senzor grid eye zajistí rovnoměrnou distribuci vzduchu v místnosti před tím, než se přepne na schéma proudění vzduchu, které směruje teplý nebo studený vzduch do míst, kde je to potřeba.

 

 

 

Tichý provoz

Stylish používá nově vytvořený ventilátor, který optimalizuje proudění vzduchu a zvyšuje tak energetickou účinnost při nízké hlučnosti.Kvůli dosažení vyšší energetické účinnosti, společnost Daikin vytvořila nový ventilátor, který je účinný i v malých rozměrech jednotky Stylish. Ventilátor a vyměník tepla dosahují špičkové energetické výkonnosti a při tom fungují při hladině hluku, kterou osoby neslyší.

 

                             

2