Chladící výkon 4,5 kW
Chladící výkon 4,5 kW

Daikin STYLISH FTXA42AT / RXA42A

Nástěnná klimatizace s elegantním designem.

Při koupi tohoto zařízení je třeba, aby kupující doložil SMLOUVU S CERTIFIKOVANOU OSOBOU O INSTALACI ZAŘÍZENÍ.

Výrobce: Daikin
Dostupnost: do 3 dnů
Poptat

Díky moderní konstrukci a designu, jsou tyto jednotky ideální do každého místnosti. Umožňují v místnostech nastavit ideální prostředí po celý rok a při každém počasí. Vhodné jsou do místností v rekonstruovaných domech, a v dobře izolovaných domech.Noční režim pro kvalitní spánek. Předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti v noci a také spoří energii.

 • VÍCEZÓNOVÉ POHYBOVÉ ČIDLO:  nepociťujete průvan díky čidlu, které zaznamená pohym v místnosti a automaticky směruje proud vzduchu pryč od osob v místnosti. Pokud čidlo nezaznamená pohyb v místnosti po dobu cca, nastaví jednotku do úsporného režimu.
 • POHYBOVÉ ČIDLO PODLAHOVÉ  A PŘÍTOMNOSTI OSOB:  nasměruje vzduch mimo zjištěnou osobu v místnosti. Čidlo vyhodnotí průměrnou teplotu a zajistí stejnoměrné rozložení teploty mezi stropem a podlahou.
 • REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ : automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
 • 3-D PRŮTOK VZDUCHU: stejná teplota v celé místnosti
 • VÝKONNÝ REŽIM: umožňuje dosažení maximálního výkonu po stisknutí jednoho tlačitka. Tato funkce umožňuje zchladit nebo vytopit místnost v co nejkratším čase. Po 20minutách se jednotka automaticky přepne do normálního režimu, aby zamezila plýtvání energie.
 • TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou kimatizace je umožněn nerušený spánek.
 • TICHÝ PROVOZ VENKOVNÍ JEDNOTKY: využijeme v hustě obydlených oblastech nebo bytových domech, kde musíme dbát na to, aby jednotky neobtěžovaly okolí svou hlučností zejména v nočních hodinách.
 • TÝDENNÍ ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit provoz jednotky na celý týden, a to až 4 provozy na den.
 • ONLINE CONTROLLER:  absolutní kontrola vždy a všude. Jednotky vybaveny touto funkcí, můžeme ovládat kdykoli a odkudkoli, pomocí tabletu nebo chytrého telefonu. Využití této funkce vyžaduje připojení k místní síti.
 • FILTRY:  filtry jsou schopné absorbovat viry, bakterie, amoniak, oxid dusíku a další škodlivé látky, pachy domácích zvířat, tabáku apod.
 • MULTI-SPLIT APLIKACE: tato jednotka může být připojena k multisplitové venkovní jednotce. Multi-splitové aplikace umožňují chlazení několika místností s využitím pouze jedné venkovní jednotky. Na tyto jednotky lze napojit 2-5 vnitřních jednotek

Při koupi tohoto zařízení je třeba, aby kupující doložil SMLOUVU S CERTIFIKOVANOU OSOBOU O INSTALACI ZAŘÍZENÍ.

Technické parametry:

Energetická třída  A++
Výkon chlazení  4,2 kW
Výkon topení  5,4 kW
Použité chladivo  R 32
Napájení  1/220-240/50 ph-V-Hz
El.příkon při chlazení  1,05 kW
El příkon při topení  1,31 kW
SEER  7,5
SCOP  4,6 
Hlučnost vnitřní jednotky  21-45dB (A)
Hlučnost venkovní jednotky  48 dB (A)
Rozměry vnitřní jednotky (ŠxVxH)  798 x 295 x 189 mm
Rozměry venkovní jednotky (ŠxVxH)  825 x 735 x 300 mm
Hmotnost vnitřní jednotky  13 kg
Hmotnost venkovní jednotky  47 kg
Max. délka potrubí  30 m
Max. výškový rozdíl  20 m

 

2