Daikin URURU SARARA FTXZ-N / RXZ-N

  • Nástěnná klimatizace  s unikátní kombinací zvlhčování, odvlhčování, větrání, čištění vzduchu a vytápění a chlazení v jednom systému. 
  • Trojité prostorové čidlo, které nasměruje průtok vzduchu do zóny, kde se právě nenachází  žádná osoba. Pokud se v místnosti osoby nenacházejí vůbec, automaticky se přepne do režimu šetřící energii.
  • Online ovládání - ovládání jednotky odkudkoli a kdykoli ze svého chytrého telefonu.
  • Samočistící filtr nevyžaduje  manuální čištění.
  • Hodnoty celoroční účinnosti : plnný rozsah při chlazení a vytápění je A+++
  • Velmi tichý provoz jednotky, je sotva slyšitelná. Hladina akustického tlaku je pouhých 19dBA!
  • 3D proudění vzduchu kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného či teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor
  • Ururu Sarara získala ocenění REDDOT 2013 za vyjímečný design.


Konfortni proudeni
REŽIM KOMFORTNÍHO PROUDĚNÍ: automatické směřování proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k foukání přímo na osoby,ale aby bylo dosaženo co nejpříjemnější distribuce teploty v místnosti.
24 hodinovy casovac
24 HODINOVÝ ČASOVAČ: časovač, který umožňuje nastavit čas, kdy se jednotka každý den zapne.
Flash streamer
Flash Streamer: Generuje elektrony o vysokých rychlostech, které účinně eliminují viry, baktérie, zápachy a alergeny.
Tichy provoz venkovni jednotky
Tichý provoz venkovní jednotky: Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
Rezim Econo
Režim Econo: Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
Online regulace pomoci apliace
Online regulace pomocí aplikace (Doplněk): Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí aplikace.
3D tok vzduch
3D tok vzduchu: Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
Pohybove cidlo - setri penize
Pohybové čidlo – šetří peníze: Pohybové čidlo je výborná vlastnost pro šetření energií, protože dokáže určit, když lidé opustí místnost a nechají kklimatizaci zapnutou.Pokud se do místnosti nevrátí do 20 min, jednotka se automaticky přepne do úsporného režimu, kdy chladí nebo topí méně , ale stále udržuje v místnosti komfortní teplotu.
Komfortni rezim
Komfortní režim: Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
Tichy provoz vnitrni jednotky
TICHÝ PROVOZ VNITŘNÍ JEDNOTKY: s touto funkcí lze dosáhnout mimořádně nízké hladiny hluku. Ideální pro instalaci v ložnicích, kde i pře zapnutou klimatizace je umožněn nerušený spánek.

Díky moderní konstrukci a designu, jsou tyto jednotky ideální do každého místnosti. Umožňují v místnostech nastavit ideální prostředí po celý rok a při každém počasí. Vhodné jsou do místností v rekonstruovaných domech, a v dobře izolovaných domech.Noční režim pro kvalitní spánek. Předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti v noci a také spoří energii.

12