5ac381cb0fe8b.jpg
doprava zdarma
5ac381b461f78.png

Gorenje NRK 6202TX chladnička

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole. LED osvětlením prostoru chladničky. Dveře z nerezové ocele s úpravou proti otiskům prstů, boční stěny šedá metalíza. LED display. Zvukový a světelný signál při zvýšení teploty. Hluboká police ve dveřích pojme velké láhve do objemu 2,5 l. Je vybavena bezpečnostním systémem proti pádu lahví při manipulaci s dveřmi. Možné nastavení otevírání dveří levé i pravé.

Katalogové číslo: 821NRK 6202TX Výrobce: Gorenje Dostupnost: do 3 dnů Cena: 17 989 Kč s DPH (14 867 Kč bez dph)

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

HumidityControl : umožňuje seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone , tím zůstává déle čerstvé a svěží a zachovávají si své vitamíny.
MultiBox : poskytuje snadný způsob skladování různých druhů potravin se silným aromatem (sýry,omáčky,cibule...). Omezený přístup vzduchu brání vysychání potravin a zamezuje šíření pachů po celém prostoru chladničky.
NoFrost Plus: vylepšený systém NoFrost, který odstraňuje led z mrazničky a rovnoměrně brání vysychání potravin v chladničce.
SuperCool : Vhodné pro velké nákupy. Větší množství nakoupených potravin, při vložení do chladničky navýší teplotu a tím naruší stabilní teplotu uvnitř chladničky. Díky této funkci se sníží teplota na 3oC a následujících 6 hodin se udržuje jako konstantní.
AdaptTech: při otevírání dveří chladničky naruší teplý vzduch z místnosti stabilní teplotu uvnitř chladničky a tím se urychlí proces kažení potravin. Díky této technologii sledují senzory zvyky uživatele po dobu 7 dnů.Každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě tohoto sledování si spotřebič přizpůsobí provoz a koordinuje teplotu uvnitř chladničky v době častého otevírání. Tím zajistí maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku a výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.
FastFreeze : slouží pro rychlé zmrazení potravin. Teplota se automaticky sníží na -24oC a následujících 50 hodin zůstane konstantní.

Technické parametry:

Spotřeba energie  245 kWh/rok
Spotřeba energie za den  0,67 kWh
Energetická třída  A+++
NoFrost  Ano
Množství ke zmrazení za 24h  12 kg
Doba skladování při výpadku proudu  18 h
Objem chladničky  254 l
Objem mrazničky  85 l
Police v chladničce  sklo
Počet zásuvek v mrazničce  3
Hlučnost  42 dB
Hmotnost  69,5 kg
Rozměry    Š x V x H  600 x 2000 x 640 mm
2