5ac37e111612c.jpg
doprava zdarma
5ac37e158b594.jpg 5ac37e1f7bd8d.png

Gorenje NRK 6203TX chladnička

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole. LED osvětlením prostoru chladničky. Dveře z nerezové ocele s úpravou proti otiskům prstů, boční stěny šedá metalíza. LED display. Zvukový a světelný signál při zvýšení teploty. Hluboká police ve dveřích pojme velké láhve do objemu 2,5 l. Je vybavena bezpečnostním systémem proti pádu lahví při manipulaci s dveřmi. Možné nastavení otevírání dveří levé i pravé.

Katalogové číslo: 821NRK 6203TX Výrobce: Gorenje Dostupnost: do 3 dnů Cena: 19 989 Kč s DPH (16 520 Kč bez dph)

Záruka 2 + 3 ZDARMA !!!

HumidityControl : umožňuje seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone , tím zůstává déle čerstvé a svěží a zachovávají si své vitamíny.
NoFrost Plus: vylepšený systém NoFrost, který odstraňuje led z mrazničky a rovnoměrně brání vysychání potravin v chladničce.
SuperCool : Vhodné pro velké nákupy. Větší množství nakoupených potravin, při vložení do chladničky navýší teplotu a tím naruší stabilní teplotu uvnitř chladničky. Díky této funkci se sníží teplota na 3oC a následujících 6 hodin se udržuje jako konstantní.
MultiBox : poskytuje snadný způsob skladování různých druhů potravin se silným aromatem (sýry,omáčky,cibule...). Omezený přístup vzduchu brání vysychání potravin a zamezuje šíření pachů po celém prostoru chladničky.
InverterCompresor : Elektronické ovládání zaznamenává teplotu uvnitř chladničky a upravuje provoz kompresoru. Pokud teplota stoupne z důvodu otevírání dveří nebo ukládáním potravin, chlazení se automaticky zvýší. Kompresor s invertorem dosáhne během krátké doby vysoce výkonný provoz a v porovnání s konvenčním kompresorem zajistí výraznější účinější chladící výkon.Mimo to zajišťuje kompresor s invertorem trvalý a stabilní chod.
AdaptTech: při otevírání dveří chladničky naruší teplý vzduch z místnosti stabilní teplotu uvnitř chladničky a tím se urychlí proces kažení potravin. Díky této technologii sledují senzory zvyky uživatele po dobu 7 dnů.Každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě tohoto sledování si spotřebič přizpůsobí provoz a koordinuje teplotu uvnitř chladničky v době častého otevírání. Tím zajistí maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku a výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.

Technické parametry:

Spotřeba energie  172 kWh/rok
Spotřeba energie za den  0,47 kWh
Energetická třída  A+++
NoFrost  Ano
Množství ke zmrazení za 24h  12 kg
Doba skladování při výpadku proudu  18 h
Objem chladničky  254 l
Objem mrazničky  80 l
Police v chladničce  sklo
Počet zásuvek v mrazničce  3
Hlučnost  38 dB
Hmotnost  69,50 kg
Rozměry    Š x V x H  600 x 2000 x 640 mm

 

2