Gorenje RK 6192BW chladnička

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole. LED osvětlením prostoru chladničky. Dveře a boční stěny bílé. LED display. Mechanické ovládání. Hluboká police ve dveřích pojme velké láhve do objemu 2,5 l. Je vybavena bezpečnostním systémem proti pádu lahví při manipulaci s dveřmi. Možné nastavení otevírání dveří levé i pravé.

Katalogové číslo: 821RK 6192BW Výrobce: Gorenje Dostupnost: do 3 dnů Cena: 8 989 Kč s DPH (7 429 Kč bez dph)

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

HumidityControl : umožňuje seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone , tím zůstává déle čerstvé a svěží a zachovávají si své vitamíny.
MultiBox : poskytuje snadný způsob skladování různých druhů potravin se silným aromatem (sýry,omáčky,cibule...). Omezený přístup vzduchu brání vysychání potravin a zamezuje šíření pachů po celém prostoru chladničky.
AdaptTech: při otevírání dveří chladničky naruší teplý vzduch z místnosti stabilní teplotu uvnitř chladničky a tím se urychlí proces kažení potravin. Díky této technologii sledují senzory zvyky uživatele po dobu 7 dnů.Každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě tohoto sledování si spotřebič přizpůsobí provoz a koordinuje teplotu uvnitř chladničky v době častého otevírání. Tím zajistí maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku a výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.
NoFrost Plus: vylepšený systém NoFrost, který odstraňuje led z mrazničky a rovnoměrně brání vysychání potravin v chladničce.
FastFreeze : slouží pro rychlé zmrazení potravin. Teplota se automaticky sníží na -24oC a následujících 50 hodin zůstane konstantní.
Fresh Zone : zásuvka udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3oC
FrostLess : díky této technologii se sníží potřeba manuálního odmrazování až o 50% . Šetří energii a usnadňuje úklid v mrazničce.

Technické parametry:

Spotřeba energie  232 kWh
Spotřeba energie za den  0,64 kWh
Energetická třída  A++
NoFrost  Ne
Množství ke zmrazení za 24h  4,5 kg
Doba skladování při výpadku proudu  30 h
Objem chladničky  227 l
Objem mrazničky  95 l
Police v chladničce  sklo
Počet zásuvek v mrazničce  3
Hlučnost  40 dB
Hmotnost  74,5 kg
Rozměry    Š x V x H  600 x 1850 x 640 mm
2