Kazetové klimatizace

Vnitřní jednotky kazetových klimatizací se umísťují nejčastěji do podhledu nebo sádrokartonu na střed místnosti. Lze je ale využít i do centrálních klimatizačních systémů.

firm

Společnost Daikin byla založena v roce 1924. Je předním výrobcem a dodavatelem klimatizačních, větracích zařízení, tepelných čerpadel a chladících agregátů.

prohlédnout produkty
firm

Společnost Samsung nabízí klimatizační systémy a tepelná čerpadla, která vyhovují nárokům a představám zákazníků bez ohledu na typ obydlí, ve kterém žijí.

prohlédnout produkty
firm

Společnost Toshiba byla založena v roce 1939. Jako první na světě představila Split-systém, u kterého je venkovní a vnitřní jednotka propojena měděným potrubím.

prohlédnout produkty
 
 

Kazetové klimatizace jsou nenápadné a elegantní

Pro svůj elegantní a nenápadný design jsou kazetové klimatizace vhodné do prostorů restaurací, jídelen, bank, hotelů, kanceláří - zkrátka všude tam, kde záleží na vzhledu.

Kazetové klimatizace se hodí do menších i větších prostor

Kazetové klimatizace s jedním výdechem teplého či studeného vzduchu, se montují do menších místností. Jednotky do větších prostor mohou mít až čtyři výdechy ochlazeného či teplého vzduchu.

11