obrazek neni k dispozici

Klimatizace s přívodem vzduchu

Klimatizace URURU SARARA

Klimatizace označované URURU SARARA jsou unikátní kombinací svých vlastností ZVLHČOVÁNÍ, ODVLHČOVÁNÍ, VENTILACE A ČIŠTĚNÍ vzduchu.

Postaráme se o návrh řešení, špičkovou instalaci i případný servis

27 let zkušeností s klimatizační a vytápěcí technikou

URURU - ZVLHČOVÁNÍ

Veškerá vlhkost ve venkovním vzduchu je k dispozici i uvnitř. Ururu zvlhčovací podsystém používá speciální vestavěný zvlhčovací prvek ve venkovní jednotce, který vstřebává vlhkost z venkovního vzduchu a posílá ji do vnitřní jednotky. Dokáže efektivně vstřebávat vlhkost i z relativně suchého zimního vzduchu a rychle zvlhčit uvnitř místnosti.

URURU SARARA nepotřebuje žádný přívod vody

Na rozdíl od domácích zvlhčovačů vnitřní jednotka URURU SARARA nemá žádný zásobník na vodu, tudíž odpadá nutnost napojení na přívod vody, a časově náročné čištění. Zároveň to znamená, že se není třeba obávat růstu bakterií a jiných mikroorganismů.

S URURU se vlhčený vzduch zdá být teplejší

Suchý vzduch se zdá být chladnější, než vlhčí vzduch o stejné teplotě. S URURU zvlhčováním budete mít pocit většího tepla i v méně vytápěné místnosti, což poskytuje úspory nákladů na vytápění. Vlhčí vzduch zároveň snižuje zdravotní potíže doprovázející zimní období, jako je přesušená kůže nebo bolesti v krku a vytváří prostředí, ve kterém se hůře daří virům.

SARARA - ODVLHČOVÁNÍ

Stejně jako je zvlhčování přínosem pro pocit pohodlí v zimě, tak odvlhčování zlepšuje komfort v létě. Vysoká vlhkost vzduchu v letním období dokáže způsobit, že se v místnosti zda být horko a dusno, i když v ní není nikterak vysoká teplota. URURU SARARA ovšem dokáže snížit vlhkost vnitřního vzduchu, aniž by ovlivňovala teplotu v místnosti tím, že smíchává studený odvlhčený vzduch s teplým vzduchem a vytváří tak odvlhčený vzduch o příjemné teplotě.

URURU SARARA zajistí optimální vzduch v místnosti

Tato funkce zamezuje přehnanému ochlazování vzduchu, což obzvlášť ocení lidé citliví na studený vzduch. Pokud se teplota vnitřního vzduchu zvýší natolik, že i odvlhčeným vzduchem se zdá být příliš teplo, URURU SARARA vzduch ochladí jako klasická klimatizace a při tom odvlhčí.

VÝKONNÁ VENTILACE

URURU SARARA  je první klimatizační jednotka pro domácnost, která je schopná obměnit celý objem průměrně velké místnosti (26m2), čerstvým vzduchem za 2 hodiny - přesně tak, jak je doporučováno hygieniky. Vzduch přivedený do místnosti je čerstvý, vyčištěný a ohřátý na požadovanou teplotu. Tím nedochází ke ztrátě tepla ani k průvanu. Ururu Sarara zajistí optimální výměnu vzduchu pro snadné dýchání, koncentraci při práci či odpočinek.

VÝKONNÉ ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Zlepšená kvalita vnitřního vzduchu díky technologii Daikin Flash Streamer.

Přiváděný vzduch je čištěn ve dvou etapách.

  • ve venkovní jednotce - zde jsou odbourané zplodiny a nepříjemné pachy.
  • ve vnitřní jednotce - zde se čistí necirkulovaný vzduch z místnosti a vzduch z venkovní jednotky je přefiltrován od prachu a pylu. Za pomoci foto-katalického filtru je také zbavován pachů uvnitř místnosti. Za pomocí technologie Flash Streamer jsou ze vzduchu odbourány viry, plísně, formaldehydy a další mikroskopické částice.
Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám poradíme, stačí se jen zeptat.
665eef7883dc9.webp

Daikin URURU SARARA FTXZ-N / RXZ-N

Klimatizace

nástěnná s přívodem vzduchu

  • Zvlhčování , odvlhčování vzduchu.
  • Větrání, čištění vzduchu.
  • Připojení k Wi-Fi.
Poptat
1
2