5aba3d6eaf596.jpg
doprava zdarma
5aba3d78c199e.jpg

Liebherr CUef 4015 chladnička

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole. S LED osvětlením vnitřního prostoru chladničky. Možná změna směru otevírání dveří- z výroby otevírání doprava. Dveře z nerezové ocele, boční stěny stříbrné barvy. Akustický dveřní alarm se aktivuje po 60 sekundách po otevření dveří. Teplotní alarm upozorní zvukovým signálem na nežádoucí pokles teploty nebo výpadek elektrického proudu.

Katalogové číslo: 821CUef 4015 Výrobce: Liebherr Dostupnost: do 3 dnů Cena: 19 999 Kč s DPH (16 528 Kč bez dph)

Záruka 2 + 3 roky ZDARMA !!!

FrostSafe: díky extra vysokým a vyjímatelným úložným boxům, které jsou kompaktní a dokola uzavřené, při otevření přístroje neuniká mráz tak rychle. Průhledná čela boxů umožňují přehled o uložených potravinách.
SmartSteel: tato povrchová úprava, která výrazně snižuje viditelnost otisků prstů na nerezových plochách. Ocelový povrch je velmi snadno čistitelný a odolný proti poškrábání. Při silném znečištění stačí použít vlhký flanelový hadřík nebo čistící prostředek s neutrálním pH.
SmartDevice: Tento přístroj může být připojen do internetové sítě prostřednictvým SmartDeviceBox. Toto zařízení umožňuje přístup k dalším službám a vzdálené ovládání z počítače nebo mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství. 
SmartFrost : stouto technologií od Liebherr se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.
SuperFrost : při automatickém použití této funkce nastane velmi účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32°C je z nově vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a značně se omezí krystalizační efekt vody uvnitř potravin. Jakmile je proces zmrazení dokončen nebo maximálně po 65 hodinách provozu, je funkce SuperFrost automaticky vypnuta. Tento zmrazovací postup díky funkci SuperFrost zachová maximum nutričních látek v uložených potravinách.
VarioSpace : ve všech mrazničkách s touto technologií NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Technické parametry:

Spotřeba energie  229 kWh/rok
Spotřeba energie za den  0,57 kWh
Energetická třída  A++
NoFrost  Ne
Množství ke zmrazení za 24h  7 kg
Doba skladování při výpadku proudu  28 h
Objem chladničky  270 l
Objem mrazničky  88 l
Police v chladničce  sklo
Počet zásuvek v mrazničce  3
Hlučnost  40 dB
Hmotnost  77,0 kg
Rozměry    Š x V x H  617 x 2068 x 711 mm
2