608bfe7a5b066.webp

Multisplitové klimatizace

Multisplitové klimatizace do více místností

Multisplitové klimatizace vhodné pro chlazení či vytápění více místností.

Postaráme se o návrh řešení, špičkovou instalaci i případný servis

27 let zkušeností s klimatizační a vytápěcí technikou

Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám poradíme, stačí se jen zeptat.

U systému Daikin MXM je možné kombinovat s velkou řadou stylových vnitřních jednotek, které lze ovládat jednotlivě. Možné je také použití různých typů vnitřních jednotek, jako jsou nástěnné, parapetní, kazetové atd. Mohou být použity také klimatizační jednotky o různé velikosti výkonu. Tím docílíme ideálního sladění jednotek s interiérem dle vlastních požadavků (pro obývací pokoj, ložnici, kancelář,...), nebo dle montážních povrchů.

Vytápění a chlazení až 5 místností

Použitím jedné jednotky, na kterou lze připojit až 5 vnitřních jednotek ušetříme potřebný prostor na instalaci, a také nemalou část finančních prostředků. Vnitřní jednotky ovládáme samostatně a bez nutnosti instalace všech jednotek ve stejnou dobu. Na systém RXYSQ je možné připojit až 9 vnitřních klimatizačních jednotek.

Ideální vnitřní klima

Systém Multi MXM zajišťuje různé klima v každé místnosti, a to za pomocí pouze jedné venkovní jednotky. Chladnější teplotu v ložnici, příjemné a konstantní klima pro odpočinek v obývacím pokoji, nebo pro práci v kanceláři. Systém Multi MXM účinně pracuje do venkovních teplot -15oC.

2