Servis a instalace

Odborné instalace a servis chlazení

Ať již si vyberete již hotový produkt, nebo hledáte realizaci na míru, vždy se u A-Z Chlazení setkáte s ověřenou kvalitou, profesionální instalací a servisem, který zajistí dlouhou a bezproblémovou životnost celého systému. Našim zákazníkům nabízíme pouze ověřené značky a výrobky, se kterými máme za více jak 20 let naší existence výborné zkušenosti. To ale můžete slyšet od mnoha firem, které se klimatizacím a tepelným čerpadlům věnují. V čem je tedy společnost A-Z Chlazení jiná?

Víme, co vám zaručí spokojenost

Bezproblémovou funkčnost zaručuje nejen vhodně zvolený kvalitní výrobek, ale také celý proces od projektu, přes dopravu až po montáž.

V případě, že jsou všechny tyto složky odvedené bez chybně, může se zákazník těšit ze skvěle fungujícího systému, který potřebuje pouze standardní údržbu.

Sekáváme se v naší praxi s opravou špatně fungujících projektů, které realizovala předchozí firma bez odborných zkušeností.

 

Nejčastější problém je ve špatně naddimenzované projektové části a u náročných realizací také v závěru instalace, kdy má neodborné zapojení velký vliv na funkčnost a bezpečnost.

Chci objednat odbornou instalaci

A-Z Chlazení vás odborně provede od projektu až po instalaci

  • Odborníci z A-Z Chlazení pro vás navrhnou vhodný systém na míru a v případě, že již projekt máte hotový, zkonzultují s vámi jeho případné nedostatky.
  • U projektu i samotné realizace bereme v potaz veškeré překážky a omezení, která by mohla ovlivnit výkon klimatizace, chlazení či tepelného čerpadla.
  • Pro zkušené techniky je samozřejmostí profesionální vybavení a odborné znalosti, které během montáže aplikují do realizace. Příkladem může být letování trubek pod dusíkem, díky čemuž se do systému potrubí nedostanou žádné nečistoty.
  • Nezbytností pro zajištění dlouhé životnosti je také vhodně zvolená tepelná izolace, která musí odolávat vnějším vlivům prostředí.
  • Po zapojení zařízení technici provádějí pomocí dusíku pročištění celého média a následně tlakovou zkoušku, která ověří těsnost rozvodů.
  • Před samotným spuštěním je zkontrolován stav tekutin, popř. je stav doplněn na optimální hodnoty.


Odborný servis chlazení

Klimatizace a tepelná čerpadla potřebují pro své fungování pravidelný servis, který včas odhalí budoucí poruchy a technické nesrovnalosti.
Ty mohou mít za následek nejčastěji zvýšenou spotřebu energie, v nejhorších případech, kdy je servis dlouhodobě zanedbaný, se může jednat o fatální kolaps celé jednotky. 

Díky pravidelnému servisu chlazení a čerpadel prodlužujeme životnost systémů a snižujeme majitelům náklady na případné řešení poruch. Odborný servis také předchází nečekaným poruchám a výpadkům.

Chci objednat servis

Obraťte se na profesionály

V oblasti chlazení máme více jak 20 let zkušeností a u stovek realizací spoléháme na odborně proškolený a zkušený tým, který je základem pro bezproblémové fungování. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

7