Parapetní klimatizace

U tohoto typu parapetní klimatizace je vnitřní jednotka nejčastěji umístěna ve výšce klasických radiátorů. Výhodou je simulace podlahového topení volitelným nastavením proděním teplého vzduchu spodními výdechy.

firm

Společnost Daikin byla založena v roce 1924. Je předním výrobcem a dodavatelem klimatizačních, větracích zařízení, tepelných čerpadel a chladících agregátů.

prohlédnout produkty
firm

Společnost Samsung nabízí klimatizační systémy a tepelná čerpadla, která vyhovují nárokům a představám zákazníků bez ohledu na typ obydlí, ve kterém žijí.

prohlédnout produkty
firm

Společnost Toshiba byla založena v roce 1939. Jako první na světě představila Split-systém, u kterého je venkovní a vnitřní jednotka propojena měděným potrubím.

prohlédnout produkty
 
 

Parapetní klimatizace bývá ve výšce radiátorů

Parapetní klimatizace se dodávají v různých designech a velikostech. Vnitřní jednotka je nejčastěji umístěna ve výšce klasických radiátorů. Možná je montáž na stěnu nebo její částečné zapuštění do zdi.

Parapetní klimatizace jako podlahové topení

Při nastavení režimu topení u parapetní klimatizace teplý vzduch proudí spodními výdechy, což simuluje podlahové topení. Tím docílíme tepelného komfortu. Díky nenápadnému designu se hodí do bytu, kde dokonale splyne s interiérem.

11