Pro 1 místnost
5de6057d02b99.png
VýprodejSestava
5de605840a89d.png 5de606a5dae39.png 5de606ad413f0.png
Pro 1 místnost

Samsung Wind-Free Ultra

Klimatizační jednotky Samsung mají trojúhelníkový tvar umožňuje ochlazení vzduchu až o 43% rychleji a s delším dosahem.

 /  Akční balíček s instalací:

             

Výrobce: Samsung
Dostupnost: na dotaz
Poptat

U klimatizačních jednotek Samsung s technologií Wind-Free nejste vystaveni nepříjemnému proudění ledového vzduchu díky 21000 drobných vzduchových otvorů na těle nástěnné jednotky, tím je chladný vzduch rovnoměrně rozptýlen po místnosti.

  /

  • Dvoustupňové chlazení Wind-Free režim a režim rychlého chlazení
  • PM 2,5 Filter
  • Ionizátor SPI 
  • Wi-fi Control - Samsung SmartThings

 Unikátní trojuhelníkový design pro vysoký chladící výkon

Klimatizační jednotky  v unikátním konstrukčním řešení Samsung Triangle  jsou schopné ochladit větší objem vzduchu proti klasickým modelům. Díky větší sací a výdechové ploše, většímu ventilátoru a úhlu výdechu vzduchu, kterým  proudí studený vzduch. Tím je docíleno rychlejšího ochlazení většího objemu vzduchu v prostoru. Příjemnou teplotu tak dodáme do každé části klimatizovaného prostoru a to rovnoměrně.

   

Vysoký topný výkon při -15oC

Topné těleso umístěné ve venkovní jednotce zabraňuje jejímu zamrznutí a usnadňuje odstranění kondenzátu. Proto i při teplotě -15oC v režimu topení pracuje spolehlivě.

  

/

Ultra Wide PM 2.5 Filter, Ioniser SPi

  • Klimatizační jednotky Samsung mají přes celou plochu nasávacího otvoru široký filtr PM2.5 společnosti Samsung, který nasávanému vzduchu dodá kladný náboj, tím je přitahován k negativně nabité desce klimatizační jednotky. Tím pomáhá zachytit  jemné prachové částice. Tento filtr má snadnou údržbu, stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou.
  • Funkce SPi dokáže odstranit až 99% některých škodlivých virů, vzdušných alergenů, plísní a bakterií

 

SAMSUNG SMARTTHINGS

Funkce Samsung SmartThings Vám umožní bezdrátové ovládání klimatizační jednotky pomocí aplikace ve Vašem smartphonu. Díky této funkci můžete naplánovat spuštění  jednotky, řídit její funkce a to na dálku. Tato funkce vyžaduje připojení k síti, účet Samsung a mobilní zařízení s operačním systémem Andriod nebo iPhone

v

2