Sinclair

Sinclair ASC-x-BI

Kazetová klimatizační jednotka v energetické třídě A+/A+

  • Výkon chlazení 3,5 - 16 kW ( dle zvolené jednotky)
  • Výkon topení 4 - 17 kW ( dle zvolené jednotky)
  • DC inverterová technologie
  • Autorestart 
  • Antikorozní vlastnosti výměníku
  • Dálkový i nástěnný ovladač

Výrobce: Sinclair
Dostupnost: do 3 dnů
Poptat

Kazetové klimatizace Sinclair jsou vhodné pro montáž do dvojitého stropu. K rovnoměrnému promíchání vzduchu nám poslouží čtyři výstupy s možným nastavením lamel. Antikorozní vlastnosti výměníku jsou samozřejmostí stejně jako funkce autorestartu. Jako ovladač můžeme využít standardní dálkový nebo komfortní nástěnný ovladač. Kazetové jednotky jsou nabízeny v různých výkonech použití. Venkovní jednotky jsou dodávány  samostatně.

Jako volitelné příslušenství můžeme zvolit WiFi modul, nástěnný ovladač nebo centrální ovladač .

Volitelné příslušenství

WiFi modul lze připojit jak k řídící desce, tak k displeji vnitřní jednotky. Tím získáme možnost ovládat kazetovou jednotku pomocí chytrého telefonu či tabletu přes WiFi síť.

Nástěnný ovladač je připojen kabelem. Jeho pomocí můžete nastavit týdenní i denní časovač. Naprogramovat lze až dva týdny. Možnost uzamčení kláves nebo přímo funkcí.

Centrálním ovladačem můžeme ovládat až 16 jednotek součastně  a nastavení zapnutí a vypnutí jednotek. Centrálním ovladačem můžeme připojit UNI SPLIT serii, kde ke každé jednotce je potřeba připojit spínací modul, nebo propojit pomocí nástěnného ovladače a komunikačního kabelu k sériím MULTI VARIABLE.

 

 

 

 

 

 

 

2