Prodej náhradních dílů

Pokud budete potřebovat konkrétní náhradní díl do Vaší chladničky nebo mrazničky, můžeme Vám pomoci. Police do dveří, rošty, skla, madla, těsnění aj. Vám můžeme zaslat na dobírku, nebo si je můžete vyzvednout přímo u nás ve skladě.

Pro správnou dodávku Vámi požadovaného náhradního dílu je ovšem bezpodmínečně nutné znát přesné údaje o výrobku z výrobního štítku Vaší chladničky, mrazničky. Tento identifikační štítek je umístěn většinou ve vnitřní spodní části výrobku na stěně pod sklem na zeleninu nebo vedle spodního šuplíku. Někdy je tento štítek umístěn ve vrchní vnitřní části výrobku. U starších typů chladniček a mrazniček se tento výrobní štítek umisťoval do zadní venkovní části výrobku (např. Calex).

Poptávkový formulář

 
(PNC kód , Sn kód , ART kód...)
 
 

Souhlasím s tím, aby shora uvedené jméno, příjmení, bydliště (poštovní adresa) a e-mailová adresa, telefonní číslo byly uloženy a použity a zpracovány společností A-Z Chlazení s.r.o., IČ: 25267337 se sídlem Piletická 45, Hradec Králové, 500 03 (dále jen společnost) vč. možnosti předání os. údajů společnosti výrobci zařízení a technologie pro registraci prodloužené záruky vč. případných servisních výkazů a oprav. A to za účelem následného kontaktování e-mailem anebo poštou či telefonem v rámci průzkumu spokojenosti s poskytnutou službou, případně sjednání např. pravidelného servisu, oprav a ostatních souvisejících služeb. Tento souhlas je udílen dobrovolně, bezúplatně, pro území celé České republiky a na celou dobu působení Společnosti na trhu v České republice. Poskytnutý souhlas může zákazník kdykoli odvolat svým e-mailem zaslaným Společnosti na e-mailovou adresu info@klimatizace.net nebo poštou na adresu A-Z Chlazení s.r.o., Piletická 45, Hradec Králové, 500 03 a to s účinky ode dne dojití takového e-mailu Společnosti.

 
Akce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace