slide

Kontakt

 

A-Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Piletická 45
500 03 Hradec Králové

Otevírací doba
Pondělí-Pátek 7:00-16:00
Telefon
495 22 13 13
Zelená linka
800 122 800

Obchodní oddělení

Martin Hanko
Vedoucí obchodního oddělení

Klimatizační technika, obchod a realizace
+ 420 602 255 755
martin.hanko@klimatizace.net
Radek Vlašič
Obchod a realizace

Tepelná čerpadla, obchod a realizace
+ 420 602 561 867
radek.vlasic@klimatizace.net
Pavel Kalina
Obchod a realizace

Klimatizační technika, obchod a realizace
+ 420 735 757 573
pavel.kalina@klimatizace.net

Velkoobchod - expedice zboží

Karel Drtina
Obchodní zástupce

Klimatizační technika, obchod a realizace
+ 420 797 979 190
klimatizace@klimatizace.net
Jan Skalský
Expedice, velkoobchod

Cenové nabídky
+ 420 602 500 720
expedice@klimatizace.net

 

E-shop, fakturace, asistentka

Kateřina Špačková
Bc. Zuzana Bouzová
Asistentka obchodního oddělení, fakturace

Obchodní oddělení
+ 420 602 601 088
obchod@klimatizace.net
Dita Kalinová
Ekonomické oddělení

Fakturace
+ 420 495 22 13 13
dita.kalinova@klimatizace.net

Servis klimatizace, tepelných čerpadel

Jan Valenta
Vedoucí servisu, technický support oddělení


+ 420 495 22 13 13
jan.valenta@klimatizace.net
Martina Kozoňová
Pavlína Wagnerová

 

Servis chlazení, domácí spotřebiče, náhradní díly

Miroslav Baťa
Náhradní díly domácích spotřebičů

+ 420 495 22 13 13
+ 420 602 661 664
miroslav.bata@klimatizace.net
Radka Jiránková
Markéta Holečková
Monika Kandrová

 

 

 

Vedení společnosti

Roman Kozoň
Jednatel společnosti

Tepelná čerpadla, klimatizace, chlazení
495 22 13 13
roman@klimatizace.net
Richard Hliněnský
Jednatel společnosti

Tepelná čerpadla, servis
495 22 13 13
richard.hlinensky@klimatizace.net
Milan Holeček
Jednatel společnosti

Bílá technika – prodej a servis
495 22 13 13
milan.holecek@klimatizace.net
9