slide

Kontakt

 

 

 

A-Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Piletická 45
500 03 Hradec Králové

Otevírací doba
Pondělí-Pátek 7:00-16:00
Telefon
495 22 13 13
 

Obchodní oddělení

Martin Hanko
Vedoucí obchodního oddělení

Klimatizační technika, obchod a realizace
+ 420 602 255 755
martin.hanko@klimatizace.net
Pavel Kalina
Obchod a realizace

Klimatizační technika, obchod a realizace
+ 420 735 757 573
pavel.kalina@klimatizace.net
Radek Vlašič
Obchod a realizace

Tepelná čerpadla, obchod a realizace
+ 420 602 561 867
radek.vlasic@klimatizace.net

Velkoobchod, B2B, expedice zboží

Michal Bártl
Obchodní zástupce
region Čechy
Klimatizační technika, TČ
+ 420 79 79 79 190
michal.bartl@klimatizace.net
Tibor Duda
Obchodní zástupce
region Morava, Vysočina, Jižní Čechy
Klimatizační technika, TČ
+ 420 603 198 079
tibor.duda@klimatizace.net
Jan Skalský
Expedice
Velkoobchod
Cenové nabídky
+ 420 602 500 720
expedice@klimatizace.net
Ing. Veronika Hliněnská
Asistentka prodeje VOC
Cenové nabídky B2B
Klimatizační technika, obchod 
+ 420 721 355 975
obchod@klimatizace.net
 
 
 
 

E-shop, fakturace, asistentka

Kateřina Špačková
Obchodní oddělení
Asistentka obchodu, e-shop

+ 420 703 147 147
katka.spackova@klimatizace.net
Bc. Zuzana Bouzová
Ekonomické oddělení
Fakturace

+ 420 602 601 088
fakturace@klimatizace.net
Dita Kalinová

Servis klimatizace, tepelných čerpadel

Jan Valenta
Vedoucí servisu
Technický support
Cenové nabídky

+ 420 495 22 13 13
jan.valenta@klimatizace.net
Martina Kozoňová
Pavlína Wagnerová

 

Servis chlazení, domácí spotřebiče, náhradní díly

Miroslav Baťa
Náhradní díly domácích spotřebičů
Servisní podpora
+ 420 495 22 13 13
+ 420 602 661 664
miroslav.bata@klimatizace.net
Simona Šupíková
Dispečerka servisu
Operátorka

+ 420 495 22 13 13
zakazky@klimatizace.net
Markéta Holečková
Prodej spotřebičů
Administrativa

+ 420 495 22 13 13
info@klimatizace.net
Monika Kandrová

 

 

 

Vedení společnosti

Roman Kozoň
Jednatel společnosti

Tepelná čerpadla, klimatizace, chlazení
495 22 13 13
roman@klimatizace.net
Richard Hliněnský
Jednatel společnosti

Tepelná čerpadla, průmyslové chlazení
495 22 13 13
richard.hlinensky@klimatizace.net
Milan Holeček
Jednatel společnosti

Bílá technika – prodej a servis
495 22 13 13
milan.holecek@klimatizace.net
9