A-Z Chlazení - poznejte nás blíže

Společnost A-Z Chlazení, s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 1997 panem Romanem Kozoněm, Richardem Hliněnským a Milanem Holečkem. Zabýváme se technologiemi chlazení a vytápění šetrným k životnímu prostředí, neboť ochrana životního prostředí je pro nás prioritou. 

Se zaměřením na VELKOOBCHOD a MALOOBCHOD úzce spolupracujeme se stavebními společnostmi, developery, topenáři či chladícími společnostmi i konečnými uživateli našich technologií.

Od založení společnosti máme stabilní a kvalifikovaný tým zaměstnanců, kteří se neustále zdokonalují a drží krok s nejmodernějšími postupy a trendy v oborou alternativních zdrojů. Jsme členy Svazu chladící a klimatizační techniky, držitelem Certifikátu Ministerstva životního prostředí o ochraně ovzduší a jsme zapsáni do Registru revizních techniků chladících a klimatizačních zařízení.

Zajistíme pro Vás

  •  návrhy technologií
  •  posouzení vhodnosti návrhu vzhledem k požadavkům klienta
  •  porovnání investičních a provozních nákladů
  •  kalkulace návratnosti investičních nákladů
  •  dodávka a instalace technologií chlazení a vytápění
  •  záruční a pozáruční servis, periodické kontroly

Velice si vážíme Vašeho zájmu o technologie chlazení či vytápění a budeme se snažit, aby Vám bylo příjemně doma v kruhu rodinném i při práci v kanceláři či provoze.

Vaše spokojenost je naším prvotním cílem !!!

V roce 2018 a 2019 jsme byli oceněni výrobcem DAIKIN jako největší odběratel technologií chlazení a vytápění.

Navštivte nás v Hradci Králové

Jsme rádi, pokud můžeme vyhovět přání zákazníka a odměnou je pro nás jeho spokojenost a další doporučení. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit v naší společnosti v Hradci Králové - Piletice. Působíme nejen v Královéhradeckém kraji, ale po celé České republice.

Dodavatelská ocenění

1