Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla ( vzduch - voda) jsou složena ze dvou částí – venkovní a vnitřní jednotky, které jsou spojeny měděným potrubím.

Tepelné čerpadlo zajišťuje vytápění příp. chlazení objektu a ohřev teplé užitkové vody.

Akce tepelné čerpadlo do novostavby - chlazení zdarma

Záleží nám na vaší spokojenosti. Z tohoto důvodu Vám chceme pomoci snížit Vaše investiční náklady do výstavby Vašeho rodinného domu resp. zdroje tepla a zároveň zvýšit komfort bydlení.

Nabízíme Vám tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 s chlazením, za cenu tepelného čerpadla pouze pro vytápění objektu. Úspora investice až  11.000,- Kč (s DPH 15%).  Neváhejte nás poptat, ať víte, jaká je Vaše celková úspora. Zpracujeme Vám ZDARMA kompletní technický a cenový návrh nejvhodnější technologie pro Váš rodinný domek vč. porovnání provozních nákladů. Technologie tepelného čerpadla s chlazením je vhodná pro kombinaci s parapetními konvektory, příp. systémem podlahového či stropního vytápění. Není nic příjemnějšího než vědět, že máte doma příjemné klimatické podmínky pro běžný denní život i odpočinek celé Vaší rodiny.

 

 

Akce je platná pro zakázky zasmluvněné od 01.04.2020 do 30.11.2020 na tepelná čerpadla DAIKIN Altherma 3.

 

firm

Společnost Daikin byla založena v roce 1924. Je předním výrobcem a dodavatelem klimatizačních, větracích zařízení, tepelných čerpadel a chladících agregátů.

firm

Společnost Samsung nabízí klimatizační systémy a tepelná čerpadla, která vyhovují nárokům a představám zákazníků bez ohledu na typ obydlí, ve kterém žijí.

11